CNC-GÉPKARBANTARTÓ

CNC-Gépkarbantartó

CNC-Gépkarbantartó mérnök munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • CNC forgácsoló gépek javítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség (villamos és/vagy gépész)
  • Tapasztalat CNC gépek javításában

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Traub gyártmányú gépek kezelési ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Teljesítményprémium

Mire számíts a jelentkezés során

A JELENTKEZÉS FOLYAMATA

1. Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével, illetve emailben az allas@matro.hu oldalra elküldött önéletrajzzal tudsz.

2. Ha megérkezett hozzánk a jelentkezésed, akkor néhány munkanapon belül (2-3 munkanap) visszaigazoljuk, hogy megkaptuk a jelentkezésed. A jelentkezésed feldolgozása még némi időt vehet igénybe, ezért kérjük, hogy légy türelmes.

3. A következő lépés egy időpont egyeztetés, amikor egyeztetünk egy számodra is alkalmas időpontot személyes találkozóra. Fontos tudnod, hogy akkor is visszajelzünk, ha jelenleg nincs olyan szabad pozíciónk, amire jelentkeztél. Erre jellemzően 2-4 héten belül sor kerül a jelentkezésedet követően.

4. A személyes találkozó keretében kiderítjük, hogy a Matro ideális munkakörnyezet lehet-e számodra és fordítva. Előfordulhat – pozíció függvényében – hogy egy újabb találkozóra van szükség, ahol a szakmai kompetenciák felmérése történik.

5. Ha a személyes találkozót követően mind mi, mind Te úgy látjuk, hogy örömmel dolgozunk együtt, akkor felvételt nyersz csapatunkba.

Az első lépés azonban az önéletrajzod elküldése. Tedd meg ezt most, várjuk jelentkezésed!

Jelentkezési lap

Az alábbi űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni hozzánk.